Wyposażenie pizzerii - urządzenia do pizzerii

Wyposażenie pizzerii - urządzenia do pizzerii

Wyposażenie pizzerii - urządzenia do pizzerii

Piece i urządzenia do pizzy

Pizzeria do prawidłowego funkcjonowania i niezakłóconej pracy potrzebuje wykwalifikowanego personelu oraz specjalistycznego sprzętu. Wybierając więc wyposażenie do pizzerii, należy nabywać tylko produkty wysokiej jakości, takie jak nowoczesne piece do pizzy, zamrażarki szokowe i urządzenia do przygotowywania ciasta, jak mieszałki i wałkownice. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W razie pytań chętnie podzielimy się swoją wieloletnią wiedzą.

  • 1
  • 2

Sprzęt do pizzerii – rodzaje

Centralnym punktem pizzerii i zarazem najbardziej kosztownym urządzeniem jest z pewnością piec do wypiekania pizzy. Do sprawnego działania lokalu, przygotowywania i przechowywania ciasta i innych składników potrzeba jednak czegoś więcej. Oto kategorie urządzeń, które znaleźć można w ofercie Bagmasz.

Piece do pizzy

Opalane drewnem, gazowe i elektryczne. To wyspecjalizowany sprzęt wyposażony w najnowsze zdobycze techniki, takie jak dotykowe wyświetlacze LCD, termostaty i inne, dodatkowe możliwości programowania parametrów pracy. Wnętrza komór wykonane są z materiałów ogniotrwałych, a magnetyczne zawory bezpieczeństwa zabezpieczają użytkowników.

Wałkownice do pizzy

Te niewielkie urządzenia rewolucjonizują proces przygotowania ciasta na pizzę. Posiadają regulację grubości ciasta, a prędkość obrotowa na poziomie 1400 obr./min. umożliwia wydajną pracę. Znajdująca się w zestawie pokrywa zabezpieczająca z pleksiglasu, jak i przycisk z funkcją zatrzymania awaryjnego, dbają o bezpieczeństwo operatora w trakcie eksploatacji urządzenia. Wałkownice posiadają trwały i stabilny korpus z estetycznie wykończonej stali nierdzewnej.

Mieszałki do ciasta

Mieszałki spiralne cechuje bardzo niska awaryjność. Urządzenia te są bardzo funkcjonalne i intuicyjne w obsłudze, a specjalna wzmocniona budowa i solidna konstrukcja spirali sprawia, że mieszałka może być używana wiele lat. O bezpieczeństwo użytkownika dbają specjalne wyłączniki i osłony, natomiast dwubiegowy napęd ułatwia pracę. Elementy mające bezpośredni kontakt z przygotowywaną żywnością, wykonane są ze stali nierdzewnej.

Mroźnie szokowe

Kompletując wyposażenie pizzerii, nie można zapomnieć o mroźni szokowej, która umożliwia szybkie schłodzenie i zamrożenie produktów. Tryb zamrażania szokowego sprawia, że żywność po rozmrożeniu wciąż posiada pełnię wartościowych składników odżywczych. Cykle zamrażania kontrolowane są przez czujnik temperatury, a hydrauliczny samozamykacz uniemożliwia rozszczelnienie komory. Zamrażarki szokowe posiadają tryb automatycznego powrotu do konserwacji po zakończeniu każdego cyklu zamrażania.

Wyposażenie do pizzerii – sklep Bagmasz

Sprzęt oferowany w naszym sklepie to starannie wybrane urządzenia od najlepszych producentów. Dokładamy wszelkich starań, aby wysiłki przeznaczone na selekcję wyposażenia, przełożyły się na zadowolenie klientów. Zapewniamy, że profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprawi, że urządzenia zakupione w sklepie Bagmasz będą służyły przez lata. Zaufaj nam już dziś, tak jak zrobiły to już setki klientów.

    fe mr ue