Porady i ciekawostki

Linie do chleba

Linia do chleba daje Państwu możliwość uzyskania produktu najwyższej jakości.

Wykorzystanie linii do chleba pomaga rozwiązać najważniejszy dziś problem tzn. kłopot z zatrudnieniem wykwalifikowanej kadry.

Obniża koszty produkcji, oszczędza czas i nakład pracy, eliminuje taki problem, jak przeważanie, pozwala na uzyskanie powtarzalnego wyrobu, usprawnia proces przygotowania .

Modułowa konstrukcja linii do chleba pozwala na dostosowanie zestawu w zależności od Państwa potrzeb. Wszystkich chętnych zawsze namawiamy do skorzystania z wypróbowania naszych urządzeń i podjęcia decyzji o zakupie po całodziennej lub całonocnej próbie. Proponujemy zarówno zakup pełnej linii do chleba jak i  poszczególnych jej elementów.

mieszalki_spiralne

Mieszałki spiralne

Mieszałki spiralne dzięki swej nowoczesnej konstrukcji przyśpieszają proces przygotowywania ciasta.

Mieszałki spiralne podnoszą wydajność, napowietrzają ciasto, co bezpośrednio przekłada się na jakość gotowego wyrobu.

Zastosowanie przekładni pasowych skutkuje długoterminową bezawaryjną, cichą pracą mieszałki spiralnej, co ma wymierny wpływ na koszty użytkowania i komfort pracy.

Ubijaczki cukiernicze

Ubijaczki cukiernicze są urządzeniami wielofunkcyjnymi, łączącymi w sobie mieszałkę i mikser planetarny.

Doskonale sprawdzają się w cukierniach, jak i na piekarniach.

Ubijaczki cukiernicze posiadają przekładnie, gwarantują długą żywotność urządzeń.

Ubijaczki planetarne sprzedajemy w różnych wielkościach (od 5 l do 120l) dzięki czemu mogą Państwo wybrać produkt odpowiadający swoim potrzebom.

krajalnica

Krajalnica taśmowa automatyczna

Krajalnica taśmowa automatyczna do krojenia chleba zapewnia usprawnienie procesu krojenia pieczywa, co ma ogromną rolę w procesie produkcji pieczywa.

Łatwość obsługi i szybkość (do 2000 bochenków na godzinę)z jaką krajalnica taśmowa wykonuje powierzoną pracę, sprawia, że krojenie chleba przestaje być uciążliwe, a dodatkowy osprzęt, w który jest wyposażona krajalnica taśmowa (nadmuchiwarka) usprawnia proces krojenia i pakowania chleba.

Wałkownica do ciasta

Wałkownica do ciasta dzięki swej prostej konstrukcji zapewnia długą i bezawaryjną pracę. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta.  Zastosowanie wałkownicy pozwala na usprawnienie procesu obróbki ciasta i zapewnia równomierne rozwałkowanie ciasta na grubość od 45 mm do 2 mm.

Wałkownice do ciasta doskonale spisują się w cukierniach oraz zakładach produkujących pierogi.

Dzielarki do bułek i pączków

Wydajność dzielarki do bułek, to ok. 2000 bułek w ciągu godziny, ujednolicenie kształtu produktu. Zaletą dzielarek jest możliwość podziału na kęsy, a następnie przeprowadzenie procesu zaokrąglania przez dowolnie długi czas. Dzielarka, dzięki precyzyjnej regulacji gramatury nadaje się również do produkcji pączków.

fe mr ue