Krajalnice do chleba

Krajalnice do chleba

Krajalnice do chleba

Wydajne, precyzyjne, estetyczne, trwałe, a przy tym łatwe w obsłudze – krajalnice do chleba dostępne w naszej ofercie to idealne rozwiązanie dla piekarni oraz wszelkich punktów zbiorowego żywienia: hoteli, szpitali, stołówek, restauracji czy sklepów. Oferujemy znakomite i ekonomiczne krajalnice automatyczne, półautomatyczne, samoobsługowe oraz z podajnikiem taśmowym wraz z przystosowanymi do współpracy z nimi systemami pakowania i klipsowania. Sprawdź naszą ofertę – szeroki wybór krajalnic do chleba umożliwi znalezienie produktu idealnie dopasowanego do potrzeb.

Profesjonalne maszyny do krojenia chleba – zalety

W piekarniach, na stołówkach, w sklepach i w szpitalach trudno sobie wyobrazić ręczne krojenie pieczywa. Potrzebna ilość czasu oraz zaangażowanie osób w realizację zadania, znacząco przewyższałyby potrzeby. W takiej sytuacji maszyna, która kroi kilkaset bochenków na godzinę na idealnie równe kromki, jest naprawdę niezbędna. Zastosowanie krajalnicy prowadzi do dużych oszczędności czasu oraz pieniędzy. Pozwala zwiększyć skalę działalności i wprowadzać swój asortyment na nowe rynki. Co równie ważne, oferowane przez nas maszyny są ciche w eksploatacji, zajmują niewiele miejsca i spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Ponadto, nadają się do krojenia różnego rodzaju pieczywa – od bardzo miękkiego tostowego, po wieloziarniste. Chleb po krojeniu zachowuje swój kształt i nie jest połamany.

 

Krajalnice do chleba – nasza oferta

Asortyment naszego sklepu uwzględnia:

  • taśmowe krajalnice do chleba – stworzone z myślą o piekarniach,
  • automatyczne i samoobsługowe krajalnice do chleba – idealne do sklepów piekarniczych i supermarketów,
  • manualne i półautomatyczne krajalnice do chleba – sprawdzą się w restauracjach, w szpitalach i na stołówkach,
  • noże do krajalnic.

Krajalnice taśmowe do chleba – dla kogo?

W piekarniach, gdzie tempo krojenia i pakowania świeżego chleba jest największe, a jednocześnie liczy się precyzja i idealny wygląd każdej kromki, niezawodnie sprawdzą się krajalnice taśmowe. Oferowane przez nas maszyny są odpowiednie, zarówno do małych, jak i dużych firm. Dzięki temu, że bochenki przesuwają się na taśmie, zapewniona jest ciągłość krojenia, a ich wydajność sięga 1500 bochenków na godzinę. Dodatkowo, urządzenie jest wyposażone w rozdmuchiwacz torebek, a może być również w klipsownicę, co jeszcze bardziej usprawnia pakowanie.

 

Gdzie kupić funkcjonalne krajalnice do chleba?

Firma BAGMASZ to niezawodny, solidny i rzetelny partner biznesowy, o czym przekonały się tysiące piekarni, obiektów gastronomicznych i sklepów, dlatego warto szukać najlepszych krajalnic właśnie u nas. Oprócz wysokiej jakości asortymentu, gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz całodobowy serwis. Wiemy, jak ważny jest czas w biznesie. Niesprzedane bochenki chleba z powodu niedziałającej krajalnicy, to ogromna strata. Dlatego nasi serwisanci pracują 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. W razie potrzeby zapewniamy również urządzenia zastępcze. Wybierz najlepsze rozwiązania dostępne na rynku, by dostarczać swoim klientom pyszny i zawsze idealnie pokrojony chleb.

    fe mr ue