Rogalikarki ze stołem

Rogalikarki ze stołem
Rogalikarki ze stołem
Rogalikarki ze stołem
Rogalikarki ze stołem
Rogalikarki ze stołem
Rogalikarki ze stołem

  Opis produktu

  Nasza Firma reprezentuje na terenie Polski włoską firmę Domino http://dominovi.it, producenta m. in. rogalikarek do ciasta.

  Zalety rogalikarek do ciasta

  Rogalikarka model ROLL 26 + FL jest wersją rozwojową podstawowej konstrukcji rogalikarki ROLL 26.

  Budowa, konstrukcja i działanie rogalikarek

  Budowa maszyny w swej istocie pozostaje taka sama, jak rogalikarka ROLL 26, jednak jedna modyfikacja znacznie zmienia i poszerza możliwości rogalikarki. Do konstrukcji nośnej, wykorzystując istniejący napęd, za pomocą dodatkowej przekładni łańcuchowej producent doinstalował składany stół wydłużający. To prosty, składany element zbudowany z taśmociągu, regulowanego stołu dociskowego i dokręcanych nóg z regulacją wysokości. Pozostałe elementy są takie same, jak w rogalik arce ROLL 26, jedynie podawanie gotowego produktu do tyłu w stronę operatora nie jest już możliwe.

  Zasada działania maszyny pozostaje w swej istocie nie zmieniona, ale jej dodatkowa funkcja poszerza możliwości użytkownika:

  • Prawidłowo przygotowane technologicznie i równo podzielone ciasto operator kładzie na podajniku, zachowując prawidłowe odstępy i tempo pracy.

  UWAGA – przy formach długich, typu lęgi do chałki, kęsy muszą być umieszczane centralnie na taśmociągu podawczym.

  •  Kęs ciasta dostaje się pomiędzy utwardzone wałki, gdzie zgodnie z nastawami uzyskuje formę eliptycznego, rozwałkowanego placka.
  •  Placek ciasta dostaje się pomiędzy współpracujące ze sobą dwie taśmy, gdzie zostaje zwinięty wg parametrów zadanych przez operatora
  •  Przygotowany produkt maszyna wyrzuca na taśmociąg z przodu maszyny, po czym operator decyduje o dalszym procesie technologicznym, czyli:

  a)Pozostawia uniesiony stół dociskowy, nie zmienia struktury ani kształtu produktu

  b)Poprzez dociśnięcie stołu do taśmociągu produkt zostaje dodatkowo wydłużony

  Gotowe produkty które uzyskujemy dzięki rogalikarce ROLL 26 + FL:

  • rogale
  • placki typu „pizzerynki”
  • rogale wydłużone
  • paluchy
  • półbagietki
  • lęgi do chałki

  Po zakończeniu pracy operator czyści maszynę z drobnych fragmentów ciasta i omiata ją z mąki.

  Montaż, wdrożenie i wsparcie po zakupie

  Rogalikarka ze stołem wydłużającym ROLL26+FL, jest maszyną przyjazną dla użytkownika.

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą, wdrażaniem i serwisowaniem rogalikarek u naszych klientów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

  Po wielu latach użytkowania można przekazać nam rogalikarkę do remontu, a my na ten czas zapewnimy rogalikarkę zastępczą.

  Mając świadomość istnienia unikalnych receptur, regionalnych uwarunkowań i surowców oferujemy możliwość wypróbowania maszyny przed zakupem. Szczegóły takiej procedury na życzenie przedstawi nasz pracownik p. Zbyszek 603 307 306.

  Podczas wdrożenia firma Bagmasz zapewni szkolenie z obsługi i czyszczenia rogalikarki, przeszkolenie BHP oraz zasady jej konserwacji.

  Finansowanie i Leasing, gwarancja

  Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wsparcie w staraniach o finansowanie poprzez leasing w kilku instytucji finansowych.

  Specyfikacja techniczna

  ROLL26 + FL
  Szerokość cylindrów (mm)600
  Zasilanie (V)400
  Moc (kW)0,65
  Wymiary zewnętrzne (mm)830x1740x1190
  Waga (kg)202

  fe mr ue