Ubijaczki cukiernicze stołowe 10 l

Ubijaczki cukiernicze stołowe 10 l
Ubijaczki cukiernicze stołowe 10 l
Ubijaczki cukiernicze stołowe 10 l
Ubijaczki cukiernicze stołowe 10 l
Ubijaczki cukiernicze stołowe 10 l
Ubijaczki cukiernicze stołowe 10 l

  Opis produktu

  Zalety ubijaczek planetarnych stołowych

  Ubijaczki cukiernicze planetarne stołowe, to urządzenia niezwykle wydajne, pomimo niewielkich gabarytów. Łatwo je utrzymać w czystości. Są proste w obsłudze. Idealnie nadają się do produkcji w małych i średnich przedsiębiorstwach. Maszyny zostały wyposażone w stosowne zabezpieczenia, dzięki którym ich obsługa jest sprawna i bezpieczna.

  Dodatkową zaletą, niespotykaną w innych tego typu ubijaczkach, jest możliwość samodzielnej wymiany drutów w rózgach, co pozwala zaoszczędzić czas oraz wcale niemałe koszty związane z kompleksową naprawą rózgi.

  Działanie ubijaczek planetarnych stołowych

  Przy pomocy jednego z trzech narzędzi, które stanowią komplet wraz z maszyną, ubijaczka w kotle na 10 litrów ubije maksymalnie 4,5 kg masy z 3 kg mąki (przy zawartości 60% wody).

  Jeżeli jeden kociołek to za mało, można dokupić dodatkowy.

  Konstrukcja ubijaczek cukierniczych stołowych

  • Korpus główny – odlew żeliwny
  • Głowica z przekładnią planetarną, napędzana przez paski klinowe (cicha praca)
  • Kociołek – stal nierdzewna
  • Narzędzia robocze – stal nierdzewna

  Montaż, wdrożenie, gwarancja i wsparcie po zakupie

  Ponieważ ubijaczka z łatwością mieści się na palecie, wysyłamy ją do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej. Do urządzenia dołączona jest bardzo czytelna i zrozumiała instrukcja uruchomienia i obsługi ubijaczki. Nasz zespół serwisowy również jest dostępny i służy wsparciem telefonicznym 24 godz./ dobę.

  Ubijaczka objęta jest 12-sto miesięczną gwarancją. Zapewniamy również Serwis pogwarancyjny.

  Wszystkie ubijaczki oferowane przez firmę Bagmasz posiadają dokumenty wymagane w eksploatacji: Dokumentacja Techniczno Ruchowa, Deklaracja Zgodności, oznakowanie CE.

  Finansowanie i Leasing

  Preferujemy płatność przelewem na konto bankowe. Pomagamy również uzyskać dla klienta najkorzystniejsze warunki sprzedaży oferowane przez banki i instytucje udzielające leasingów i pożyczek.

  Dlaczego warto dokonać zakupu?

  Jeżeli chcecie Państwo zainwestować w dodatkową ubijaczkę o niewielkich wymiarach, która będzie pełniła rolę wsparcia dla większych modeli, zapraszamy do składania zapytań oraz zakupu.

  W przypadku zainteresowania spotkaniem lub dodatkowymi informacjami prosimy o telefon 603 307 306 lub e-mail bagmasz@bagmasz.com

   

  Specyfikacja techniczna

  ubijaczka cukiernicza planetarna PMX 01
  POJEMNOŚĆ10 LITRÓW
  WAGA50 KG
  MOC0,7 KW
  ZASILANIE230 V
  WYMIARY421 X 610 X 637 MM
  fe mr ue