Piece cukierniczo-piekarnicze

Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze
Piece cukierniczo-piekarnicze

  Opis produktu

  Piec z garownią Weber przeznaczony jest do użytku w cukierniach, piekarniach i sklepach. Nasze piece świetnie sprawdzają się zarówno w hotelach, zakładach garmażeryjnych oraz w coraz częściej powstających małych piekarniach rzemieślniczych. Sprawdzone już od wielu lat urządzenia sprzedawane są z powodzeniem w kraju i za granicą.

  Jakie są zalety pieca WEBER?

  Piece Weber są urządzeniami elektrycznymi, produkowanymi w siedzibie firmy Bagmasz. Zostały one zaprojektowane i wyprodukowane w oparciu o nasze bogate doświadczenie w sprzedaży i serwisowaniu urządzeń najlepszych europejskich marek. Właśnie  wieloletnie doświadczenie pomogło nam stworzyć piec o idealnych parametrach wypiekowych; bardzo oszczędny, jeżeli chodzi o zużycie energii elektrycznej. Piec po prostu niezawodny.

  Jak już pisaliśmy, piece Weber zapewniają doskonałe wyniki wypiekowe oraz legendarną niezawodność. Obudowa pieca wykonana jest ze stali nierdzewnej. Jego zaletą jest wypiek tradycyjny na hertach kamiennych bez wymuszonego obiegu powietrza. Zapewnia to utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu wewnątrz komory wypiekowej, dzięki czemu pieczone produkty nie są wysuszone (charakteryzują się małym ubytkiem wagi). Zaparowanie  na każdym wybranym przez Państwa  module sprawia, że piec ten jest wygodny w użytkowaniu oraz umożliwia pieczenie każdego produktu.

  Oświetlenie halogenowe oraz szklane drzwi umożliwiają łatwe śledzenie wypieku.

  Duży intuicyjny panel sterowniczy zapewnia łatwe i czytelne ustawienia oraz możliwość tworzenia własnych programów wypiekowych.

  Jak działają nasze piece?

  Piece Weber  tworzone są jedynie jako  piece modułowe (taką samą budowę posiadają wszyscy renomowani producenci). Oznacza to dużo łatwiejszą eksploatację urządzenia w przyszłości. Nasze piece można zawsze  rozbudować o kolejne komory. Nie tracą one dotychczasowego wyglądu i funkcjonalności. Można je podzielić na mniejsze niezależnie pracujące urządzenia;  są łatwiejsze do przeniesienia w inne miejsce. Po wielu latach pracy pieca w przypadku jego awarii, użytkownik wyłącza jedynie komorę, na której wystąpiła awaria, dalej bez zakłóceń eksploatując pozostałe moduły pieca w oczekiwaniu na przyjazd serwisu. Przy decyzji dotyczącej zakupu warto sprawdzić czy wybrana przez Państwa firma oferuje to niezawodne rozwiązanie.

  Konstrukcja pieca WEBER.

  Poniżej przedstawiamy opis podstawowych elementów, z których składa się każda komora pieca Weber.

  Korpus komory powstający z elementów w dziale spawalniczym jest piaskowany i pokrywany specjalną wysokotemperaturową powłoką. Następnie do prac przystępują elektromechanicy, którzy montują grzałki, styczniki oraz inne niezbędne elementy zakupione u najlepszych i sprawdzonych przez długie lata współpracy, dostawców.  W końcowej fazie produkcji, komory są odseparowywane specjalnymi rodzajami ocieplenia, które zapewnia idealną izolację pomiędzy modułami oraz izolację zewnętrzną pieca.

  Tak przebiegający montaż umożliwia wykonanie ostatecznych testów pieca WEBER jeszcze na terenie firmy Bagmasz. Następnie piec jest wygrzewany do temperatury wypieku przez 2 dni. Dzięki temu Państwa pracownicy mogą już zająć się wyłącznie wypiekami. Na pewno szybko zauważą, że nasze urządzenie doskonale sprawdza się na różnego rodzaju wypiekach. Panel zamontowany w piecu posiada możliwość zapisywania autorskich programów wypiekowych. Obsługa pieca jest prosta, a  ustawienie parametrów, takich jak czas pieczenia czy temperatury jest intuicyjne, czyli łatwe i bezproblemowe.

  Dodatkowo na Państwa życzenie, piec może zostać wyposażony w:

  -garownię lub stojak na kółkach

  -aparaty załadunkowe

  -zintegrowany załadunek pieca

  Piece Weber dzięki znakomitej izolacji posiadają bezwładność cieplną, o której należy pamiętać w pierwszych dniach eksploatacji. Duże wyświetlacze temperatur i czasu pozwalają z daleka obserwować aktualną sytuację w piecu.

  Montaż, wdrożenie, gwarancja i wsparcie po zakupie pieca WEBER.

  W przypadku zakupu pieca, zaraz po jego montażu, nasi pracownicy dokładnie tłumaczą zasady działanie i obsługę, przeprowadzając również próbny wypiek. Nabywca otrzymuje wszystkie niezbędne instrukcje oraz pozostałe dokumenty.

  W przypadku jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości zawsze mogą się Państwo kontaktować z pracownikami serwisu. Każdy z nich w życzliwy sposób odpowie na nurtujące pytania.

  Finansowanie i leasing.

  Firma Bagmasz, jako podmiot działający na rynku ponad 25 lat umożliwia Państwu zakup pieca w systemie leasingowym. Współpracujemy z wszystkimi podmiotami obecnymi na rynku i chętnie przygotujemy poglądową i  niezobowiązującą ofertę. Możliwy jest również zakup w innej indywidualnie uzgodnionej formie.

  Dlaczego warto dokonać zakupu pieca WEBER?

  Podsumowując, chcemy ponownie wymienić tylko kilka najważniejszych powodów, dla których warto zakupić do swojego zakładu renomowany piec Weber.

  -jest to niewątpliwie zakup markowego urządzenia, sprawdzonego na rynku przez wiele lat

  -dzięki zakupowi pieca Weber, otrzymują Państwo idealny i równomierny wypiek oraz wydajne zaparowanie (jeżeli wybrana zostanie ta opcja wyposażenia)

  -piec Weber jest urządzeniem pracującym bezawaryjnie przez wiele lat, dzięki nowoczesnej i dobrze sprawdzonej konstrukcji oraz częściom zakupionym od markowych producentów

  -zużycie prądu zostało ograniczone do minimum, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i rozwiązań

  -przy awarii pojedynczej komory wciąż możliwa jest eksploatacja pieca, nawet po wielu latach jego użytkowania

  Charakterystyka pieca widocznego na zdjęciu:

  • Trzy komory (istnieje możliwość łączenia komór w ilości dostosowanej do indywidualnych potrzeb) z garownią
  • Temperatura każdego modułu może być ustawiana indywidualnie od 0 do 300 stopni Celsjusza
  • Zaparowanie na życzenie w każdej komorze (piec również do wypieków piekarskich)
  • Oświetlenie wewnętrzne każdej komory
  • Łatwa obserwacja w trakcie wypieku poprzez duże przeszklone drzwi wsadowe
  • Odrębna regulacja grzania góry i dołu (dwa termostaty regulacyjne na każdą komorę)
  • Każdy moduł włączany osobno (niezależna praca każdej komory)
  • Czytelny panel sterujący
  • Każdy piec można zawsze podzielić na niezależnie pracujące moduły, inaczej niż u innych producentów
  • Szybkie nagrzewanie
  • Wymiary komory pieca szerokość 1220 mm x głębokość 860mm x wysokość 170 mm
  • Wymiary zewnętrzne pieca: szerokość 1580 mm x głębokość 1340 mm x wysokość 2200 mm (ostateczna wysokość uzależniona jest od liczby komór, garowni lub wysokości stojaka)
  • Funkcjonalna garownia na 16 blach o wymiarach 600×400 mm
  • Dokumenty niezbędne w eksploatacji: Dokumentacja Techniczno Ruchowa, Deklaracja Zgodności, oznakowanie CE

  Więcej informacji o piecach WEBER na stronie weberpiece.pl lub bagmasz.com (do obejrzenia zdjęcia z montaży oraz filmy z eksploatacji)

  Zapraszamy do obejrzenia filmu.

  Specyfikacja techniczna

  Moc jednej komory wypiekowej (kW)Powierzchnia wypiekowa jednej komory (m2)Wymiary zewnętrzne komory (mm)Wymiary wewnętrzne komory (mm)
  Piec cukierniczy WEBER 2.04,00,5900x1380x280600x860x165
  Piec cukierniczy WEBER 2.Z7,00,5900x1380x280600x860x165
  Piec cukierniczy WEBER 4.06,01,01500x1380x2801200x860x165
  Piec cukierniczy WEBER 4.Z9,01,01500x1380x2801200x860x165
  fe mr ue