Podstawowe modele to;

  • piece obrotowe MEDIO - wózek 18 blach 60*80 cm
  • piece obrotowe MAXI - wózek 18 blach 80*80 cm
  • piece obrotowe MAXI - wózek 18 blach 80*100 cm
  • piece obrotowe z wózkami na mniejsze blachy

Wymiennik ciepła - jest produkowany przy użyciu specjalnego rodzaju stali, aby uzyskać maksymalną wydajność cieplną, przy szybkim wzroście temperatury. Piece obrotowe posiadają cyrkulację, która odbywa się od góry do dołu. Specjalnie regulowane szczeliny zapewniają równomierny wypiek na każdym poziomie wózka.

Generator pary

Jest umiejscowiony pod wymiennikiem ciepła. System zastosowany w jego produkcji gwarantuje odpowiednio dużą ilość pary dla każdego cyklu pieczenia. Generator posiada wiele szuflad z kulkami bądź prętami do wyprodukowania pary o odpowiedniej ilości i jakości.

Konkurencyjne firmy często zlecają montaż lub serwis swoich urządzeń firmom zewnętrznym, co może mieć niekorzystny wpływ na ich dalszą pracę.

Piece obrotowe firmy Agiv Forni są dobrze znane w Polsce. O ich jakości świadczy między innymi fakt, iż piec piekarniczy MEDIO waży 1700 kg a modele MAXI 2000 kg.

Ze względu na wielkość naszej firmy oraz ilość sprzedawanych urządzeń i zatrudnionych pracowników, wszystkie urządzenia od ubijaczek po linie do chleba, a w szczególności piece piekarnicze, montowane są przez serwisantów firmy Bagmasz.

W przypadku zainteresowania z Państwa strony prosimy o telefon w celu umówienia się z naszym przedstawicielem.